Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

3 Güzel'imizin Arkasındayız.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!

4 posters
YazarMesaj
Cameo.
Deneme Mod
Deneme Mod

Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk! Empty
MesajKonu: Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!   Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk! EmptyPaz Eyl. 13, 2009 4:27 pm

BİZE ARTIK ÜÇÜ BİR ARADA VE 3G DİYORLAR
* Bundan sonra yola üç kişi devam ediyorsunuz. Grup içindeki rollerinizde değişim oldu mu?
Eren: Hayır. Cemre’nin sesi daha pes ve Doğu gırtlağı var. Yasemin rock tınılara sahip. Şarkıların yumuşak bölümlerini ben söylüyorum. Aramızdan ayrılan arkadaşımızın güzel bir sesi ve gırtlağı vardı. Bunu vokallerimizde hep kullandık. Sonuçta skaladaki dört renkten biri gitti. Diğerleri hala duruyor.
Cemre:Gülçin R&B dinlediği için gırtlağını çok kullanıyordu. Bu aslında üçümüzün de tarzı değildi. Ben dinlediğim müziklerde de bundan çok yorulurdum.
* Madem tarzınız değil, onu neden uyarmıyordunuz?
Cemre: Neden uyaralım? O bundan hoşlanıyordu. Herkes istediği gibi şarkı söylemekte özgür.
* Ayrılığın ardından konserlerinizin dolmadığına dair haberler çıktı?
Cemre: Öyle bir şey yok. Gazeteciler konser arasında fotoğrafları çekmiş.
* Peki içinde Gülçin’in sesi olan ve playback’lerde kullanılan ses kayıtları ne oldu?
Cemre: Baştan stüdyoya girip bütün şarkıları iki haftada yeniden okuduk. Sonrasında onun sesini halen kullanıldığımıza dair söylentiler çıktı. Çıldırdık. Noter tasdikli kağıt aldık. Hiçbir şekilde konserlerde ve programlarda Gülçin’in sesini kullanmıyoruz.
* İsminizin değişme durumu var mı?
Cemre: Üçü bir arada veya 3G gibi isimler takıyorlar. Bizim adımız her zaman “Hepsi” oldu. “Hepsi”yi kabul etmeyen varsa yapabilecek bir şey yok. Biz yerimizde duruyoruz.
* Bundan sonra gruptan kimse ayrılamaz, anlaşması yaptığınız doğru mu?
Eren: Hiçbir zaman aramızda bu tür bir anlaşma olmadı.
* Gülçin’in ayrılığı psikolojik olarak sizi nasıl etkiledi?
Cemre: Gitmek isteyen kimseye ‘bu grupta kal’ denilmeyecektir. Etik yöntemlerle yapıldığı zaman isteyen herkes gidebilir, 15 senelik arkadaşlık devam eder. Eğer bize karşı dürüst davransaydı, onu dinlerdik. Fakat “Ben evleneceğim, nişanlandım” deyip sonra “Hakkımda söylenenler yalan” diyorsa bu iş hukuki boyuta giriyor.

Kaynak:Hürriyet Cumartesi Eki
Gözde~Kemer
Admin
Admin
Gözde~Kemer

MesajKonu: Geri: Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!   Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk! EmptyPaz Eyl. 13, 2009 4:40 pm

Sağ ol:|
https://gruphepsicix.1talk.net
Başak CYRUS
Moderatör
Moderatör
Başak CYRUS

MesajKonu: Geri: Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!   Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk! EmptySalı Eyl. 15, 2009 12:40 am

Sağol canım.
-İRemY0shy-
Moderatör
Moderatör
-İRemY0shy-

MesajKonu: Geri: Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!   Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk! EmptySalı Eyl. 15, 2009 8:23 pm

Teşekkürler
gülçinin sesi süperdi

Gülçin'in gırtlağından rahatsız oluyorduk!
1 sayfadaki 1 sayfası