Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

3 Güzel'imizin Arkasındayız.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gogirl ropörtaj

YazarMesaj
-İRemY0shy-
Moderatör
Moderatör
-İRemY0shy-

Gogirl ropörtaj Empty
MesajKonu: Gogirl ropörtaj   Gogirl ropörtaj EmptyPaz Eyl. 13, 2009 12:09 am

Yasemin
cover olbüm çıkardınız.o yüzden sunu soralım sana11öllediğin parçalar arasında seni hala heyacanlandıran eski bir şarkı war mı?

yasemin: mirkelamın "UNUTULMAZ" diye bir şarkısı war ya ,o şarkı bana hepilkaşkımı hatırlatır ben onu terk etmiştim o da bana bu şarkıyı söylemişti
bu aralar yapmaktan en keyif aldığın şey:

yasemin:kendime çok vakit ayıramıyorum ama face book'ta oyalanmak,annemle vakit geçirmek ve arbayla dolaşmak hoşuma gidiyor.özellikle de gece yol boşken...kuaföre gitmekten de hoşlanıyorum
gazeteci olsan kendine nasıl bir soru sorardın?

yasemin:"neden böyle bir şey yapıyorsun?" diye sorardım,çünkü normal bir insanın yapabileceği bir iş değil bubiz hiçbirimiz normal değiliz.bu saatlere kadar burada surat boyuyoruz (makyözüne söylüyor)
yonca evcimik'e ne sorardın yeni albüm çıkarmış...

yasemin:türkiyede şarkı söyleyip dans eden ilk insanlardan biri o.çocukken hastaydım "Bandıra BandıraYe" şarkısını döyler dururdum hep.onu çok beğendiğimi söylerdim.
bu aralar en çok hangi sözcüğü kullanıyorsun?

yasemin:bu aralar "valla" va "abi"sözcüklerini çok kullanıyorum
kullandığımız sözcükler hayata bakış açımızı gösteriyormuş,sende e"rkek fatma "gibi bir delikanlılık durumu war mı acaba

yasemin:biraz war galiba1

Gogirl ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yasemin roportaj
» Heygirl / Eren ile röportaj
» Grup Hepsi-Yoshy ve Korkut-Röportaj